| M371n1s7 a întrebat:

Acum o saptamana mi-am cumparat tableta Allview 2 Speed Quad, tableta se misca foarte bine sunt multumit de ea dar de un singur lucru sunt nemultumit acela fiind Wi-Fi-ul, avand b/g/n, si este foarte slaba in wi-fi. Pe telefon la care am tot b/g/n unde prin 2 linii de wierles pe tableta prind rar 1 sau deloc. Vreau sa stiu de ce nu prinde wi-fi bine. Funda! Scuzati categoria.!

1 răspuns:
| SweetyLovVe28 a răspuns:

Poate sunt prea multe dispozitive conectate la retea happy Funda?