| AlexPROGamer223 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine.
Am niste casti Redragon si tot se aude in ele cum cineva mi-ar bate in casti, dar daca le scot din pc nu se mai aude nimic, si cand le bag incepe iar, se aude si dupa se opreste, si nici daca dau castile la 0 tot se aude

2 răspunsuri:
| hugdogs a răspuns:

Incearca sa bagi mufa in alt port, eu am HyperX Cloud Alpha si se auzea bazait in ele, le-am mutat in alt jack si acum nu se mai aude de loc.

| AlexPROGamer223 explică (pentru hugdogs):

Am incercat si nimic, ale mele nu sunt prin jack sunt prin usb