| sebby56 a întrebat:

Salut,am cumparat niste casti de gaming redragon talos de la eMAG,si am observat ca se aude un bazait foarte enervant,am incercat castile la mai multe calculatoare si se auzea perfect, care ar putea fi problema?

3 răspunsuri:
| Zsolt15 a răspuns:

La mufa jack poate este problema, si la telefon daca il invart se bazaie sau daca nu intra bine acolo, sau la mufa e ceva, noroc!

| sebby56 explică (pentru Zsolt15):

Sunt pe usb, ma gandesc ca poate nu suporta pc.u meu casti pe usb sau ceva

| Zsolt15 a răspuns (pentru sebby56):

Daca e pe usb nu stiu, incearca alta mufa, poate mufa nu da destul curent, nu a fost pus bine la montare, nu stiu :/