| FreakzEmil a întrebat:

ajutati-ma si pe mine cu ceva.Deci am avut un cont si mi-a fost spart si cel care a spart contul la dezactivat sau la oprit sau ceva de genul, nu stiti cum sal sa-l activez inapoi help me sad FUNDA! happy Cu cea mai mare placere!

7 răspunsuri:
| georgedanielc a răspuns:

Contul acela l-ai facut cu contul YAHOO MESENGER? Daca da lochezate din nou si intra in el daca nu poti da ca nu iti stii parola si iti trimite sa schimbi parola si atunci vei schimba parola si vei fi stapin pe situatie vei seta contul cum doresti tu

| FreakzEmil explică (pentru georgedanielc):

E cont Yahoo, da-mi add la id boloca.samp sa vorbim acolo happy!

| georgedanielc a răspuns (pentru FreakzEmil):

Intra pe mess sa vorbim

| FreakzEmil explică (pentru georgedanielc):

Sunt pe mess tongue

Răspuns utilizator avertizat