| BuddyFreshhh a întrebat:

ajutati-ma si pe mine de cand mi-am facut facebook, apare ca si cand as fi dupa mobil cu toate ca eu nu am intrat niciodata dupa mobil, decat dupa pc, cum fac sa apara ca un facebok normal dupa calculator?

2 răspunsuri:
| cupydo0n a răspuns:

Incearca sa intri pe facebook dupa' un telefon. Apoi logheazate iar dupa' pc.

O zi buna.

| IngerPazitorr a răspuns:

Nu inteleg! De ce zici ca arata ca si cum ai fi pe mobil daca nu ai intrat niciodata de pe mobil? laughing))) Nu are logica straight face