| Gabriel3002 a întrebat:

am 2 intrebari pentru voi! Vreau sa-mi fac cont pe Google Adsense! Mi-am facut parteneriat cu maker studios(RPM Network) si am activat si generarea de bani! Am vreo 64 de abonati! Si:
1.Nu stiu ce site sa pun la casuta in care scrie site-ul pe care vreau sa-mi afisez anunturile! Eu credeam ca trebuie sa-l pun pe Maker Studios! Dar nu merge! Pot sa pun orice site vreau?
2.Cand vreau sa afisez anunturile pe site! Imi da un cod! Ce trebuie sa fac cu el? Dau cea mai mare funda la cel mai explicit raspuns!

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

Acel cod trebuie sa il pui pe diferite site-uri, tu esti platit dupa cati se inregistreaza sau intra pe acel site din "codurile tale", mai exact dintr-un banner. Iti dau un sfat, afiliazate cu 2parale, platesc bine, sunt de incredere, daca nu ai inteles ce am spus lasa un comentariu mai jos.

| Gabriel3002 explică (pentru Flaviucu):

1.Nu me-ai spus cand ma inregistrez ce site pun la casuta "voi afisa anunturi pe"!
2.Codul il pun pe site dar unde il lipesc(paste) mai exact?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu de castigat din youtube, stiu eu oameni cu vreo 20.000 de abonati care abia castiga 15 euro pe luna.

| Zdog a răspuns:

1-Daca esti minor n-ai cum sa-ti faci cont pe Google Adsense
2-La 64 de abonati vrei sa castigi bani? (eu am vreo 900 si nu castig nimic )