| ENDofGaming a întrebat:

am asa o intrebare.
PC-ul meu are sistemul de operare windows 8.1 si vreau sa descarc de pe magazinul windows jocul Angry Birds Epic insa nu pot.
Intru in magazin si scriu la cautare cum se numeste jocul si nu imi apare nimic am incercat si de pe Microsoft insa nu pot, zice ca nu e disponibil in tara sau regiunea unde locuesc?
Cum rezolv problema?

2 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Nu mai pune aceeasi intrebare de 2-3 ori...

| Bogdan549 a răspuns:

Daca n-ai cont pe outlook fa-ti si logheaza-te sau daca nici asta n-a mers atunci reinstaleaza-ti windows-ulsau pune-ti 10.