| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca cele mai bune casti audio sunt casti phiaton pS 20 bT.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Foarte bine ca ai auzit.Si unde este intrebarea?

| RAY a răspuns:

Eu am dat pe niste casti 16 lei mau tinut 6 luni erau super Philips

| OnuOnulică a răspuns:

Salut Iulian, sau John Cena.
Si da, ai dreptate sunt chiar cele mai bune.

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiGe a răspuns:

Si eu sunt de parere cu tine iuly!
Sunt cele mai bune si in raport calitate/pret si in toate rapoartele!

Bafta!

| Utilizator1234 a răspuns:

Ai auzit prost, la fel de prost cum au auzit si userii care recomanda Beats. Sincer, Phiaton nu am ascultat, insa, din review-urile de pe head-fi.org, reiese ca sunt casti cu mult bass si putina muzicalitate, adresate utilizatorului de rand care nu da prea mare importanta detaliilor.

In concluzie sunt departe de a fi cele mai bune casti, la fel cum sunt si Beats (ca tot bate lumea campii cu ele pe aici).

| MoldovanII a răspuns:

Depindept ce vrei sa le folosesti, incearca si beats.