| Freakzy a întrebat:

Am avut o problema cu un virus dar am reusit sa scap de el dar acum interfata windows 7 basic nu mai e.
nu o mai pot activa si nu pot activa Themes din settings
help?

4 răspunsuri:
| Silent3025 a răspuns:

Ai o interfata clasica? Click dreapta pe My Computer> Manage>la Services, cauta Themes, click dreapta pe el si apoi click pe propietati, la Start up type pune Automatic, apoi apasa butonul Start dupa care OK

| Silent3025 a răspuns (pentru Silent3025):

My Computer = Computer

| Freakzy explică (pentru Silent3025):

Am spus ca nu pot sa dau start la themes imi da o eroare cand dau start

| Silent3025 a răspuns (pentru Freakzy):

Ai spus "Themes din settings " cel mai probabil ai vrut sa spui "Services" nu "settings"
nu merge nici macar sa pui "Automatic"? daca mergem, decat dai restart la PC