| ScortSyndicate90 a întrebat:

am bitdefender 2018 totul s-a actualizat automat dar eu acum am cumparat bitdefender 2018 din magazin! Problema e urmatoarea: eu am deja totul instalat! Trebuie doar sa reinoiesc abonamentul la bitdefender 2018 dar eu in pachetul antivirusului deja instalat am discul si manualul de utilizare si atat fara vreo cheie de produs! Eu vreau doar sa imi reinoiesc abonamentul avand totul instalat! Nu pot sa instalez iar aceeasi chestie pentru ca mi-ar da eroare ca il am deja instalat presupun! Oare cheia de produs este pe disc adica doar bag discul pentru a afla cheia de produs? Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Anonimul699 a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi acea versiune si s-o instalezi p-asta, succes