| KoolKays a întrebat:

Am cautat pe internet dar era cu download si fiind in Germania ma trezesc cu o amdenda de 400 de euro daca descarc ceva. Sa trecem la subiect... Imi cere sa activez Windows-ul si nu stiu nici un serial key. Daca ma puteti ajuta contactati-ma pe adresa kool_kays@yahoo.com acel program daca mi-l dat de care tot vorbesc aia.

Răspuns Câştigător
| Romeo44 a răspuns:

Sall,serial key il primesti daca iti cumperi un windows, daca ai windows-ul neoriginal dai windows update pe off.Fiindca este un update care iti va distruge windows-ul daca nu e original.

| KoolKays explică (pentru Romeo44):

Ms acum nu mai face figuri.

| KoolKays explică (pentru Romeo44):

Mersi acum nu mai face figuri.

4 răspunsuri:
| Robert_Krestel_1990 a răspuns:

Poti sa faci download si in Germania, iti spun din proprie experienta, si eu sunt tot in Germania. Poti sa faci download dar nu in cantitati industriale adica un tera intr-o sapt. eu iau cate 2 3 4 filme pe sapt de vreo 4 ani de cand sunt aici si nu am primit pana acum nici o amenda.Deci fara frica da nu in cantitate exageratabig grin bafta!