| sebibeowolf a întrebat:

Am cumparat azi un stick USB ADATA de 16 GB si nu mi-l recunoaste nici laptopul si nici compu de birou.Ma poate ajuta cineva? Nu mi-l recunoaste nici in Device manager. Funda daca rezolv chiar si la gunoi.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Te duci cu el la prăvălia de unde l-ai luat și-i rogi să ți-l schimbe sau să-ți dea banii înapoi. Dacă au o problemă cu asta, spune-le că vor fi nevoiți să o explice mai în detaliu celor de la Protecția Consumatorului.

2 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Salut. Banuiesc ca ai cumparat ADATA UV 150.Acele stick-uri au anumite probleme.Eu am avut probleme cu 2 stick-uri ADATA din cauza vitezei foarte mici.Pentru a rezolva problema trebuie sa mergi cu stick-ul respectiv la garantie si vei primi unul nou, fara probleme.