| gabicostil a întrebat:

Buna știe careva cum sa rezolv asta: mi-am cumpărat o alta placa Video la pc si totui ok am instalat driver-ul cu cd-ul original și Totul o mers bine dar am o problema nu am sunet (no audio output device is installed) si am încercat sa ii bag driver orice (enable/disable) in device manager îmi apare la sound 4 NVIDIA high definition audio..si nu stiu ce sa fac dau funda la cine ma poate ajuta

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Nu inteleg nimic!
Tu folosesti mufa HDMI?
Daca da stergi driverele de la placa video cea veche!

| FlorinCiokan a răspuns:

Pai inainte sa pui placa video aveai? Descarca slim driver si poate iti da un nou update la placa de sunet. Daca nu e defecta. Sau incearca sa schimbi windows-ul.

| gabicostil explică:

Normal ca aveam sunet inainte

| gabicostil explică:

Nu..folosesc mufă normala de la boxe(fosta placa era tot nVIDIA si nu trebuie sa șterg eu driver-ul ca at când il instalez pe asta nou se ștergea singur cel vechi)