| Valentin0404 a întrebat:

am cumpărat de ceva timp o mulgatoare și am o problema la ea, se oprește motorul in timpul mulsului adică nu se oprește de tot, se aude ca și când nu ar mai avea putere. As vrea sa știu dacă ați pățit și voi asta și dacă da spune.ti.mi cum ați rezolvat.
Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| 1nf3ern0 a răspuns:

Poate sa fie o problema tehnica! Sau sa se exprime o eroare in sistemul de comanda! Sau sa fie un scurt circuit mic care blocheaza continuarea procesului de functionare! Cel mai bine ar fi sa te duci la un specialist in domeniul tehnica robitca