| Razvan_Neta_1998 a întrebat:

Am cumparat recent un telefon cu android 4.2.2 si am problema aceea cu mesaju cu " = " puteti sa imi dati un sfat ce sa fac? Cum pot sa repar problema?

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

In principiu schimbi aplicatia default de messagerie.
Uita-te aici cum se face: http://whitehatdevil.com/restart-friends-phone-mediatek-sms-bug/

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Am inteles ca acesta problema este la Allview, dar eu am Allview x1 soul si nu are acesta problema, banuiesc ca este ceva la soft, daca il mai ai in garantie, du-l la garantie, daca nu, poti sa te duci la un service ( banuiec ca acolo poate sa iti dea mai multe detalii despre acesta problema si poate ti-l repara).