| Randy Orton a întrebat:

Am cumparat un set de 2 microfoane Playfect. Le-am testat ieri seara pe PC si mergeau bine. Dupa vreo ora de incercari nu mi se mai auzea vocea, ci doar un bazait. Asta se intampla si daca voiam sa inregistrez cu un program o incercare. Bazaitul se aude si daca bag doar adaptorul, fara microfon. Am selectat la Sound: Use this device (enabled); Listen to this device; Playback: Speakers; Continue running when on baterry power; Microphone 100 (+31.0 dB), 1 channel, 16 bit, 44100 Hz (CD quality), Alow applications..., Give exclusive...
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| sNkMihai a răspuns:

Daca ai realtek ti-l v-a selecta automat daca nu ar fi bine sa ti-l descarci.