| Shin0bi a întrebat:

Salut tpu.Am cumparat un set de casti hama urage vibra.Casca stanga se aude bine, dar casca dreapta se aude doar bas-ul si vibratii atat fara sunet.

Răspuns Câştigător
| Catalinhhh a răspuns:

Verifică setările să nu fie stat doar pe o cască. Dacă totul e ok la setări, 1. Încearcă alte căşti, oricare vezi dacă merg normal.
Dacă cealată pereche de căști funcționează normal față de astea noi, au o problemă căștile.

2. Încearcă căștile la alt PC/Laptop/telefon...
Dacă merg normal pe alt dispozitiv, are o problemă PC sau dispozitivul pe care nu funcționează.

Du-te cu ele de unde l-ai cumpărat și trebuie să le schimbe.