| vali123123 a întrebat:

Salut Tpu..am dat o comanda de pe un site si as vrea sa stiu daca acel site mai este valid.am primit si un mail de confirmare a comenzii dar am vazut o oferta acolo care este din 2010 si as vrea sa ma informati voi.aici e linkul http://www.maniacmusic.ro/index.htm

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Totul e sa nu platesti in avans.in plus ia si suna la numerele de pe site-ul respectiv sa vezi daca are produsul respectiv si daca iti raspunde cineva de la magazin atunci e ok.
probabil ca vei afla de la cel care raspunde la telefon daca magazinul mai e actualizat sau nu