| Olimpicul a întrebat:

Am descarcat yahoo messenger de pe messenger.yahoo.com si l-am instalat. Dupa ce s-a terminat toata istalarea nu aparea nimic, nimic instalat! Am facut lucrul asta de mai multe ori! Help me! + funda

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Dezinstaleaza-l cu http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html (ia-l pe cel free), dai un restart si apoi instaleaza iar Messenger-ul. Sper ca bifezi casuta aia ca accepti termenii si conditiile.

| nicky2 a răspuns:

Incearca sa il gasesti in START. Daca nu nu stiu!