| RrEe4 a întrebat:

Am everest si cand dau la temperatura procesor se schimba intruna temperatura(ex:acum este 28 gr C, Acuma este 40 gr C, acum este 1 gr C). Poate sa se intample ceva rau? De ce se intampla schimbarea brusca de temperatura?

2 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Din cauza ca soliciti procesorul, nu se intampla nimic.ca fiecare calculator are o protectie la temperatura de ex:daca temp procesorului ajunge la 80 C se opreste calculatorul.

| userr a răspuns:

Temperatura variaza in functie de utilizarea computerului tau.adica cat de mult soliciti procesorul!