| RoberTCr90 a întrebat:

Am facut o greseala pe facebook, m-am uitat la o poza a unei fete si am apasat pe fata ei si am pus un tag adica am pus o colega din greseala si acum aia trebuie sa aprobe daca vrea sa apara tag-ul acela sau nu. PROBLEMA este ca nu stiu cum sa retrag tag-ul ala va rog frumos ca nu am vrut sa pun!

4 răspunsuri:
| LaurD3athAng3l a răspuns:

Fie vorba intre noi pe romaneste *ai belit-o* gata laughing))

| RoberTCr90 explică (pentru LaurD3athAng3l):

Mdaaa laughing)

| RoberTCr90 explică (pentru LaurD3athAng3l):

Pff am gasit cum..pfai ce bine laughing aia avea 1000 like'uri si eu i-am dat tag din greseala. eu de abia am 100 laughing ma fac de ras aiurea. noroc ca am gasit

| LaurD3athAng3l a răspuns (pentru RoberTCr90):

Da poti spune ca ai fost tare norocos la faza asta laughing) E bine ca aceasta poveste a avut happy end laughing