| Cenusareasa09 a întrebat:

TPU. Am si eu o problema. Acum cateva zile m-am imprietenit cu cineva pe facebook, acolo la noutati acel cineva a dat like la o poza sau a pus o poza nou, deasupra pozei era o sageata si din greseala am apasat pe ceva de acolo, si acum nu imi mai apare tot ce face persoana acea, adica numai stiu cand pune poza noua sau alceva. Ce trebuie sa fac ca sa imi apara din cand pune o poza, etc? Dau funda. Multumesc.

1 răspuns:
| LarisaDragomir a răspuns:

Nu ai facut nimic.L-ai scos de la prieteni. Da-i iar cerere de prietenie