| anduzzu a întrebat:

Am gast pe net un telefon Leagoo Lead 5. E un telefon bun?

Răspuns Câştigător
| EPES a răspuns:

Pai eu am un Leagoo Lead 4 si este bun
sigur Leagoo Lead 5 este si mai bun depinde si cat costa

3 răspunsuri:
| Exaizo a răspuns:

Da.

| Chiperi a răspuns:

Este destul de bun. In antutu scoate 19299. Ca si performanta este mai bun decat un S3, Nexus 10 si multe altele. Funda smug

| Dyenutzaaaaaaa a răspuns:

Dupa ce am vazut in specificatii, este un telefon destul de bun, dar avand in vedere firma care nu este prea cunoscuta, cred ca o sa se strice destul de repede.
Mai bine ti-ai lua un Samsung, LG sau o firma mai cunoscuta, deoarece daca vrei husa sau o sa iti spargi ecranul sunt sanse foarte mari sa nu gasesti pentru acest model de telefon. Funda?