| maryusbz a întrebat:

Am Google Chrome şi nu îmi merge YouTube. Când dau pe un videoclip îmi apare în fereastra videoclipului negru şi bara de minute şi setări nu este vizibilă. Vă rog să mă ajutaţi. Am văzut că pe Internet Explorer merge.

2 răspunsuri:
| jamelo a răspuns:

Scrie in bara chrome://plugins/ si la flash player daca ai 2, da disable la una dintre ele, apoi incearca sa vezi daca merge. Daca nu incearca sa dai la cealalta disable.
Alta chestie pe care ai putea sa o incerci este sa te duci in setari la advances si sa debifezi "use hardware acceleration"