| Daramus_Ioan_1976 a întrebat:

am incercat sa imi instalez windows 7 pe PC si cand a aparut fereastra Set Up Windows nu mi-a mai recunoscut perifericele, ce as putea face? Poza: https://imgur.com/a/AExjX

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din poza ta nu reiese nimic rau. Trebuie sa dai "Next" si sa mergi mai departe. Poate ca iti da o eroare! Ar fi bine sa ne spui acea eroare. La "Time and Currency" sa setezi Romania.

| Daramus_Ioan_1976 explică (pentru Salontanul):

Nu imi recunoaste perifericele frate, nu am cum sa dau next...

| Salontanul a răspuns (pentru Daramus_Ioan_1976):

Atunci ii bai. Ia vezi daca in BIOS nu ai cumva setat HDD AHCI si pune-l pe SATA.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

@ dsadzcx Tu nu te-ai saturat de tampeniile alea ca eu m-am saturat? Cat poti fi de?

| Al3x998 a răspuns:

Aceasta problema apare atunci cand ai perifericele bagate in USB 3.0, baga-le in USB 2.0 si atunci va merge.

Fundita? happy

| Gabriel9707 a răspuns:

Daca iti merge tastatura incearca cu tasta TAB ca sa navighezi la "next" si tasta space ca sa dai "OK".