| AlexC1165 a întrebat:

Cand incerc sa-mi instalez Windows 7 Ultimate 64 bits pe PC ecranul da freeze la "Starting Windows". Care ar putea fi problema? SSD din PC n-are nimic pe el.

https://imgur.com/4ZfSPSn

3 răspunsuri:
| Fatayou a răspuns:

1. Windows ul tau e licentiat? Daca nu, l-ai m-ai testat pe un alt PC?
2. De cat timp iti apare chestia asta?(poate trebuie sa astepti un pic pana isi revenea)
3. Cam pe unde s-a blocat la procesul de reinstalare, pe la ce etapa?
4. Incearca sa il reinstalezi.
5. Incearca sa il duci la un service daca nu te descurci.

| DennisW a răspuns:

Posibil sa ai probleme cu memoria. Sau calculatorul sa nu suporte 64 biti.

| AlexC1165 explică (pentru DennisW):

Calculatorul a avut inainte Windows pe 64 bits si merge bine