| Sergiu_Trandafir_1997 a întrebat:

Am instalat o extensie pentru chrome care imi bloca reclamele acelea de pe youtube, care apareau inainte sa inceapa videoclipul.Eu initial il instalasem pentru a bloca acele reclame,dar am observat ca din cauza lui nu imi mai reda automat videoclipurile din playlist, trebuie sa le redau eu manual. Aveti idee ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| DomnulFantastic a răspuns:

Ia https://chrome.google.com/......cddilifddb blocheaza toate reclamele de pe orice site

| Sergiu_Trandafir_1997 explică (pentru DomnulFantastic):

Nu la asta m-am referit si asta ca si celelalte vad ca nu imi reda automat melodia urmatoare din playlist, ramane ca si cum as fi pus pauza, daca intelegi ce vreau sa zic.Eu as vrea sa stiu cum pot face sa nu se mai intample asta, sa imi redea urmatoarea melodie, sau daca nu merge sa scot extensia aceea instalata

| DomnulFantastic a răspuns (pentru Sergiu_Trandafir_1997):

Am spus sa adaugi asta...e cea mai buna