| CelebruAnonimus a întrebat:

Salut, de foarte mult timp calculatorul meu aiurează. De fiecare dată când accesez un site, mi se încarcă pagina automat cu diferite reclame, că trebuie să instalez nu știu ce, că nu știu ce, dar multe și de multe ori când apăs pe X, mă partajează automat pe altă pagină și mă enervează rău. De multe ori apăs în gol și tot mă partajează pe alte pagini. Alteori partajându-mă pe acele pagini automat se descarcă ceva etc. Mi-am instalat odată program care bloca acele reclame, dar nu prea mi-a plăcut, că oricum rămâneau ramele reclamelor și pe unele nu le putea bloca. Vă rog foarte mult, dacă este cineva care se pricepe să mă ajute, poate chiar și prin TeamViewer, aș fi foarte recunoscător. FUNDA

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Deschide team si scrie id si pass

| CelebruAnonimus explică (pentru gelu1970):

Sper că nu este o problemă, dacă nu sunt român... Cum facem să fim online în același timp, ca să mă ajuți? Dă-mi o adresă electronică, sau ceva de genul...