| Ninik a întrebat:

Am instalat recent windows.ul la calculator (windows 7). Am instalat driverele, imi arata ca functioneaza corect dar nu merge sunetul.
La Playback Devices arata ca sunetul ar merge fara probleme.

Răspuns Câştigător
| georgiocool a răspuns:

Salut cauta Driver Pack Solution e usor de folosit il instalezi dedecteaza singur toate driverele si le instaleaza cauta pe net programe de detectat sau poti avea placa de sunet arsa

2 răspunsuri:
| MadHOuse a răspuns:

Fa un update la windows sau update la drivere cu driver booster.

| Cristyan_Doru_1984 a răspuns:

Instaleaza dupa net driveru de sunet si dai restart umbla la setari la placa de sunet in control panel