| LoLiPoP101 a întrebat:

..Am instalat windows 7 cand eu aveam deja windows vista intrebarile sunt : afecteaza cu ceva daca am 2 windowsuri instalate in acelasi timp? si cum pot dezinstala unul din ele?

8 răspunsuri:
| BlueViP a răspuns:

S-ar putea sa iti mearga mai greu calculatorul pentru ca e mai incarcat. SIngura sansa e sa reinstalezi windowsul, dar sa formatezi partitia, astfel incat sa iti ramana doar windowsul pe care il instalezi. Ai putea sa rogi pe cineva sa-ti arate si doar dupa sa faci totul singura.

| LoLiPoP101 explică:

M-ati aburit laughing

| CristianAnonymous a răspuns:

De dezinstalat nu ai cum doar sa intri in My computer : C:/ si sa stergi de acolo Windows old adica windows vista cel vechi, si da afecteaza iti mai ia din rami

| LoLiPoP101 explică (pentru CristianAnonymous):

Dar windows old e un folder gol...
dc?

| suntserios a răspuns (pentru CristianAnonymous):

Cum dracu sa ia din ram un sistem de operare care nici macar nu a bootat. ce le mai place la unii sa isi dea cu parerea.

| CristianAnonymous a răspuns (pentru suntserios):

Gandeste apoi vorbeste. Ii ia din rami desteptule. Merge mult mai greu PC daca are 2 windows`uri pe el.

| suntserios a răspuns (pentru CristianAnonymous):

Nu te baga in discutie daca nu stii ce spui ca esti total pe dinafara

explica cum spanac sa ia din ram un sistem de operare care nu ruleaza? Cum?

| suntserios a răspuns (pentru CristianAnonymous):

Hai ca erai tare in gura... te ai dat la fund? sau explici cum foloseste ram un sistem de operare care nu ruleaza?