| StephanSaiyan a întrebat:

! Am internet de la Orange prin modem. Problema este ca viteza este extrem de mică, trebuie să mă rog la Dumnezeu să îmi între pe o pagină (primesc pe luna 5gb de net dar se duc repede, atunci merge acceptabil ). Viteza e sub 15 kbs si as dori ca la încheierea contractului cu această firmă să fac altul la alta, pentru internet, dar și televiziune. Internetul să fie nelimitat și să aibă o viteză destul de buna. Iar pentru TV nu doresc un singur "aparat" pentru două tv-uri, ci două la o singură antena satelit ( nu stiu daca s-a înțeles, dar nu vreau ca atunci când schimb un canal, să se schimbe la fiecare tv ) VA ROG SUGERATI-MI O FIRMA PENTRU INTERNET SI TV!!! MULTUMESC

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este perfect logic sa functioneze dupa ce consuma cei 5 gb de trafic inclus, dar la o viteza cu mult inferioara, adica 256 kbps, sau mai jos in unele cazuri.
Crezi ca si-ar mai face la Orange, daca ar avea digi, upc, telekom sau altceva? Nu au de ales, din cauza lipsei infrastructurii!

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru a te putea ajuta cu verificarea situatiei contului tau, te rugam sa ne oferi numarul de telefon asociat abonamentului de internet sau codul de abonat, in sectiunea de mesaje private.
O zi buna,
Orange Helper

| D3I3 a răspuns:

Ia-ti abonament mai mare. Nu e vina la Orange, ci a ta ca cheltui internetul rapid. Zi multumesc ca merge dupa cr cheltui totul.

| StephanSaiyan explică (pentru anonim_4396):

Cam asta e problema, la asta mă gândea si deu, dar csf România happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru D3I3):

Este perfect logic sa functioneze dupa ce consuma cei 5 gb de trafic inclus, dar la o viteza cu mult inferioara, adica 256 kbps, sau mai jos in unele cazuri.
Crezi ca si-ar mai face la Orange, daca ar avea digi, upc, telekom sau altceva? Nu au de ales, din cauza lipsei infrastructurii!