| ilegalnonstop a întrebat:

Caut un abonament de internet (doar internet, fara televiziune), cu viteza de download injur de 20mbps. As dori unul cu modem simplu gen Vodafone, Orange.( de care am mai folosit, dar viteza e 0-jalnic).
Dau funda+calificativ pentru cine imi da idei!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai trebuie sa apelezi la modem in viata ta pentru ca toate merg prost si unica sansa e sa bagi prin fir cu telefon fix sau upc cred ca baga si fara telefon.

| ilegalnonstop explică (pentru mgtow):

Pai sa ma duc la upc atunci, dar nu neaparat modem, pentru ca prietena mea are internet pe laptop la viteza super si n-are modem.( cred ca wi-fi sau wireless- nici nu stiu care e diferenta, ideea e ca asta as vrea si eu).

| Coco_Jambo_1974 a răspuns:

Pai daca te bagi la internet cu fir..nu poti sa mai ai conexiune hi-fi(fara fir)! hi-fi sau wireless e acelasi lucru happy eu caut cu modem..stie cineva cine e furnizor de servicii cu modem in Romania? ..mersi ^_^