| anonim_4396 a întrebat:

am internet explorer 8 si cand salvezi ceva site in bara de sus sau memorez o parola...
dupa ce sting comp. se sterge si trebuie sa le rescriu din nou
ca sa fac?
Multumesc si FUNDITA big grin

6 răspunsuri:
| Aditzu1988 a răspuns:

Iti spun eu ce trebuie sa faci. Foloseste alt browser. Recomand mozilla firefox. Stii era si un banc candva:
" Ce este internet explorer-ul?
R: Un program cu care poti downloada un browser."

| CrazyGirl16 a răspuns:

Pai ai setat sa iti memoreze istoricul? ca daca nu e setat nu iti retine parolele tonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva folositor va rog!

| adyy95 a răspuns:

Iti zic eu ceva folosito r bagati google chrome e cel mai bun si rapid

| Kya a răspuns:

Schimba browserrul funda?

| nykuZZZ a răspuns:

Buna,uite solutia: apasa sus pe TOOLS apoi optiuni si unde scrie HoME PAGE scrie tu www.google.ro si apoi dai OK. cam atat daca am fost de folos da fundita pls.;)