| Razvan2004 a întrebat:

am intrat in control panel sa mai sterg niste lucruri dar acolo am gasit surf and keep nu l-am descarcat niciodata ce este ala?

Răspuns Câştigător
| djdani2010 a răspuns:

E un add-ons, daca te deranjeaza, stergel happy

2 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Cateodata cand mai instalezi programe si nu esti atent ( adica sa bifezi ca nu esti de acord sa se instaleze acel program).
de ex: la messenger, cand instalezi messenger-ul iti da o varianta daca vrei sa iti instalezi toolbar si prima pagina cand intri pe browser sa fie pagina principala yahoo. happy

| Razvan2004 explică (pentru djdani2010):

Dar ce face programul ala. nu stiu dar cred ca imi face la niste cuvinte la google verzi de exemplu unde ai scris tu programe, se, pagina. mea pus verde

| djdani2010 a răspuns (pentru Razvan2004):

E un add-ons, daca te deranjeaza, stergel happy