| Heng a întrebat:

Am laptop asus X50SL, l-am reformatat si am bagat alt windows, XP, dupa care vista, dupa care 7. s. a si acum am Vista Home Premium.Cand trimit web la cineva, ma vad invers... ce as putea face? Astept un raspuns, nu am putut instala driver, cred ca nu imi detecta webul, dar totusi, nu cred ca asta este problema. Microfonul merge...toate merg! Ce pot face, am nevoie de ajutor!

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Ba chiar asta e problema, nu ai instalat bine fie driverul de camera web, fie driverul de placa grafica. Iti recomand sa cauti driverul de web intai, daca nu stii exact ce driver ai nevoie ruleaza AIDA32 si iti spune exact ce sa cauti. Succes!

1 răspuns:
| Heng explică:

Mi-a explicat un prieten...e ceva legat de flip, mie nu imi aparea ca lui... acolo la setarile messului