| romario97 a întrebat:

am luat un telefon "Motorola w490 de la un baiat si m-a pacalit.ca atunci cand il aprind imi zice"cod de siguranta"si nu il mai stie nici el.stie cineva care este acel cod?

Răspuns Câştigător
| Simbolist a răspuns:

Probabil ca idiotul care ti-a vandut telefonul a uitat codul, poate de-aia l-a si vandut.Cam singura optiune ar fi sa ti-l resofteze, repet nu cred ca e scump.

11 răspunsuri:
| Cromwell a răspuns:

happy cosdul este ales de el dar poto s ate duci la un centru specilazat in asa cev pentru 20-30 lei pote sa til faca

| romario97 explică (pentru Cromwell):

Dar eu acasa nu pot sa-l fac? nu exista nici o posibilitate? te rogggg

| Cromwell a răspuns (pentru romario97):

Nu stiu straight face,pote dor s ainecrci sa ii schimbi caterla sau s afaci din nou un schimb ca asta straight face,imi pare rau daca ai fii avut netu e telefon ti-ai ii putut recupera parola, avei o optiune in are iti cerea date de genu: email, parola, adresa, intrebrea d esecuritare de la id d emess

| Simbolist a răspuns:

Incearca sa introduci codul standard de siguranta adica 12345 sau 00000. Daca nu merge du-te cu el la un magazin de telefoane si o sa-ti reinstaleze soft-ul nu cred ca e scump deloc.Succes

| Cromwell a răspuns (pentru Simbolist):

Da tu stii ca daca are sistem de larma si greste cou d emai mult de 3-5 ori o s sune automat la politie? smug

| romario97 explică (pentru Simbolist):

Am incercat si 1234, 0000
si trebuie din 4 cifre/oricum multumesc

| Simbolist a răspuns (pentru Cromwell):

Nu o sa sune la politie.

| Cromwell a răspuns (pentru Simbolist):

Am zis daca re istem de siguratata, am un coleg inclasa cu desta, daca il piarde si cineva incerc sa il deblocheaze suna automat la politie petntru recuperare

| romario97 explică (pentru Cromwell):

Nam inteles ce vrei sa zici. "re istem? ce inseamna?

| Cromwell a răspuns (pentru romario97):

Vroisam sa pun sitem de siguranta happy

| romario97 explică (pentru Cromwell):

Aham.ms

| Simbolist a răspuns (pentru romario97):

Probabil ca idiotul care ti-a vandut telefonul a uitat codul, poate de-aia l-a si vandut.Cam singura optiune ar fi sa ti-l resofteze, repet nu cred ca e scump.