| romario97 a întrebat:

am luat un telefon "Motorola w490 de la un baiat si m-a pacalit.ca atunci cand il aprind imi zice"cod de siguranta"si nu il mai stie nici el.stie cineva care este acel cod? funda va rogg

6 răspunsuri:
| razvan2011 a răspuns:

Incearca 1234 sau 12345 cam astea sunt codurile presetate la majoritatea telefoanelor

| deeyuu a răspuns:

Ai putea incerca 0000

| eGneGn a răspuns:

Incerca combinatii din astea mai usoare. daca nu poate merge resoftat

| romario97 explică (pentru eGneGn):

Am incercat tot felul de combinati dar nu a mers.Alta solutie nu exista? va rogg