| SilentXRO a întrebat:

am mare nevoie de ajutor din partea voastra deoarece as vrea sa imi spuneti daca se poate afla parola de la facebook fara mail pentru ca un baiat mi-a dat un link si a aflat toate parolele care le aveam salvate.

Multumesc, dau funda!

7 răspunsuri:
| GizazCraist a răspuns:

Ala se cheama spyware si ar trebui sa-ti scanezi sistemul

| SilentXRO explică (pentru GizazCraist):

Da, il scanez dar dupaceea cum imi mai recuperez parola de la facebook?

| GizazCraist a răspuns (pentru SilentXRO):

1. Du-te la Facebook si da click pe "am uitat parola"
2. Daca ala ti-a spart mailul atunci va trebui sa-ti recuperezi mailul(urmeaza aceeasi pasi ca la facebook)
3. Incearca sa contactezi un Admin
4. Daca il stii personal pe acel baiat atunci ar trebui sa fii diplomat si sa-i ceri parola, amintindu-i in acelasi timp ca ceea ce face se numeste frauda informatica si este pedepsita de lege

| SilentXRO explică (pentru GizazCraist):

Stii tu un admin de pe facebook?

| GizazCraist a răspuns (pentru SilentXRO):

Poti sa le trimiti un mail -.-

| SilentXRO explică (pentru GizazCraist):

Si la ce adresa le trimit mail?

| GizazCraist a răspuns (pentru SilentXRO):

Scrie pe Facebook la FAQ