| AnDrewKaisa a întrebat:

Am nevoeide ajutor, folosesc Windows XP Sp3 si nu stiu cum sa aflu ce calitate are melodia pe care o ascult sau o am salvata pe desktop, inainte imi aparea la Summary, dar acum nu... Multumesc anticipat.
PS: Pe Telefon imi arata calitatea.
PS2: Scuze daca am postat in Categoria Gresita.

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Click dreapta pe ea > propietati.

| AnDrewKaisa explică (pentru K0sti):

... Ai citit macar intrebarea? "Summary" se afla in "Propeties"...

| K0sti a răspuns (pentru AnDrewKaisa):

Mai dragule, ai intrebat cum sa afli ce calitate are melodia. Ti-am dat o alta solutie, hai capito?

| AnDrewKaisa explică (pentru K0sti):

Nu Ma, Daca ai fi citit si nu ai fi dat din gura ca un papagal...

| K0sti a răspuns (pentru AnDrewKaisa):

"nu stiu cum sa aflu ce calitate are melodia pe care o ascult sau o am salvata pe desktop"...asta ce e? Invata sa te exprimi. Ti-am dat o solutie cum sa afli calitatea.

| AnDrewKaisa explică (pentru K0sti):

"inainte imi aparea la Summary, dar acum nu"... asa ca gura.