| Cybertrust a întrebat:

am nevoie de ajutorul unui priceput in fotografie si aparate foto!

Vreau cateva pareri despre Aparatul foto digital Sony Cyber-Shot DSC-H70S,daca merita banii, ce calitate au fotografiile si alte detalii care nu sunt specificate pe site-urile unde este pus la vanzare.

Multumesc (:

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sincer, nu prea stiu ce poate firma Sony, mie mi-au fost recomandate de un fotograf profesionist Canon sau Nikon. Mega pixelii sunt buni, la fel si zoomul optic, cel digital (oricat ar fi de mare) chiar nu are nici o importanta, e aiurea. S-ar putea sa merite banii, e ok. Dar eu nu alegeam Sony. Am studiat si eu anul trecut atatea aparate foto compacte, atat am analizat capacitatile lor până m-am pierdut in informatii, mă durea si capul...Eu mi l-am ales pe ăsta, dar merita fiecare banut, e foarte bun. Asta stiu ce poate ca-l folosesc de cateva luni bune. Uite-l mai jos, dar costa ceva mai mult decat cel ales de tine.

2 răspunsuri:
| zuzulinapub a răspuns:

Adevarat e foarte bun cel Canon pe care il are ea si mie mi la recomandat un fotograf profesionist