| gelutzu78 a întrebat:

am nevoie de un program am lipsa wireless la placa de retea din cauza ca cineva mi-a reinstalat windowsul si nu mi-a bagat programele necesare model "nav50 packard bell.un link orice informatie mi-ar putea fi de ajutor

3 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Nu am inteles ce vrei sa spui. Placa de retea este separata de cea wireless.
Ce program iti trebuie? Ai nevoie de driverul pentru wireless?
Daca nu ai placa wireless nu te poti
conecta decat prin cablu.

| LeMike a răspuns:

Pai instalezi driverul necesar pentru placa de retea, descara programul everest si el iti detecteaza toate componentele care au nevoie de drivere!