| TheLastCookie a întrebat:

Am nevoie de un raspuns cat mai repede se poate. Am un Nokia C5-03. Vreau sa-mi descarc software android de pe internet, dar am gasit prostii. Dau funda pentru raspunsul corect. Am nevoie de o adresa web ca sa accesez un site de pe care sa o descarc. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| pozeanimate a răspuns:

Nokia C5-03 este un smartphone
dar are sistemul de operare Symbian
poti reinstala sistemul de operare cu
phoenix service software 2012
poti cauta un ultim flash pentru Nokia tau
dar la ce bun?
daca ceva nu va merge bine vei fi nevoit sa duci mobilu la service
dar daca vrei teme
ia de aici
http://themes.mob.org/......nre-Nature

6 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Salut, Alex! Hai sa iti explic : Nokia C5 nu este un smart-phone intelegi? Nu este android nu are cum sa mearga aplicatii android pe el avand sistem de operare Java! Daca vrei aplicatii pentru el uite aici : Mobile9, Zedge, jocuri, muzica, video, teme poze etc, etc! Sper ca te-am ajutat incearca jocuri java, acestea iti vor merge! Succes

| TheLastCookie explică (pentru Anonim0100):

Imi poti da un site dupa care sa-mi descarc teme, te rog?

| TheLastCookie explică (pentru Anonim0100):

Adica o adresa web, si, Nokia C5-03, nu Nokia c5! Ala stiu ca nu e smart-phone!

| Anonim0100 a răspuns (pentru TheLastCookie):

Site-uri Mobile9, zedge sunt pentru toate telefoanele acolo gasesti si teme si orice muzica.video,jocuri orice man!

| TheLastCookie explică (pentru Anonim0100):

Multumesc.

| Anonim0100 a răspuns (pentru TheLastCookie):

Cu placere