| Gabbbyy a întrebat:

Salut TPU: Am niste virusi in Google Chrome mi se deschide automat si intra in site-uri cu reclame si l-am dezinstalat si am sters ce era si in appdata si cand l-am instalat din nou am observat ca nu s-a schimbat cu nimic, istoricul a ramas la fel extensiile le aveam, eu cred ca in fisierul unde sunt extensiile instalate cred ca am virusi dar nu stiu unde. Daca ma putetia ajuta.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Crisstinayy12 a răspuns:

Deconecteaza-te de pe acel cont și șterge tot istoricul.

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Cauta in lista programelor instalate programe care nu le-ai instalat tu si care au un nume care nu iti suna cunoscut. Intri in My Computer, Documente si cauta google si sterge tot.