| istoc2010 a întrebat:

Am o cerere pentru cei care fac carnetul de soferi acum si au cd/dvd cu programul Chestionare auto Home Edition v2.0 daca cineva lasa atat timp sa urce pe net undeva programul si sa-mi dea un link de down as fi foarte recunoscator. Poate va ganditi de ce nu il cumpar, nu mai am bani de aceea nu il cumpar. O seara placuta tuturor!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai rabdare sa-l incarc pe un site de hosting... dureaza ceva timp. Sau iti dau mesaj privat cu link de download la Auto B+ v 2.1 + update v 2.2.

8 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Salut!
Poti invata legislatia si sa faci chestionare pe www.RaspunsuriDRPCIV.ro

| istoc2010 explică (pentru ombladon112):

Stiu dar mie acel program imi trebuie ..Ms mult oricum pentru raspuns happy

| istoc2010 explică (pentru neluL):

Beton prietene mersi ca ma ajuti ...astept, iti raman recunoscator mersi Mult camdeodata happy

neluL
| neluL a răspuns (pentru istoc2010):

Deja ti-am trimis mesaj privat cu linkul!

| istoc2010 explică (pentru neluL):

AM primit totul e in regula ai funda mersi o seara placuta in continuare!

neluL
| neluL a răspuns (pentru istoc2010):

Cu placere! wave bye, bye

| istoc2010 explică (pentru neluL):

Ai cumva o licenta/crack/key gen si pentru Chestionare auto Home Edition v2.0
ca nu am licenta ci doar programul, programul care mi l-ai dat nu il pot instala... mi se blocheaza la instalare.

neluL
| neluL a răspuns (pentru istoc2010):

Instaleaza cu Pover Iso sau Daemon Tools si nu ai nevoie!
Vezi in video de aici: http://bjhccf.1fichier.com/en/