| HinoKahoko a întrebat:

Presupun ca par ca un idiot intreband asta dar guys, tocmai mi-am cumparat o imprimanta multifunctionala si nu stiu cum sa scanez la pc. am wireless si sunt conectat dar imi da eroare la scanare. imi trebuie ceva program?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, ai nevoie de un program care sa schimbe formatul imaginii rezultate din scanare in alt format, text sau ce vrei, de ex. ABBYY FineReader, il cauti si il descarci. Succes si numai bine!