| ricoset a întrebat:

am o intrebare am un cont pe okazii si am gasit un nene ca sa zic asa care avea un iphone 4 de schimb in fine am ajuns de acord dar. prbl este ca el e din alta localitate. el a zis ca nu e de acord cu curierul doar cu posta. la telefon a zis ca nu mai are baterie dar mi-a dat un nr si suna dar imi respingea in fine a zis ca sa trimitem amandoi deodata prbl e ca eu nul prea cred i-am zis sa puna coletul cal pun si eu dar eu nul voi pune maine cum va face el eu voi astepta sal primesc in maxim 3 zile si abia atunci il voi pune. ce o sa se intample daca voi face asa dau funda :X?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

E teapa, la iphone n-ai cum sa il desfaci sa ii scoti bateria pentru ca este capsat.

| Deniisze a răspuns:

Ai grija ca iti poate trimite colet, dar se poate sa ai surprize ca in colet sa nu gasesti iphone-ul ci altceva! nu se stie niciodata. Vezi detaliile lui personale ( ardesa, nr de telefon, nume si prenume, etc). In caz de ceva, faci o plangere ceva...altceva nu stiu ce sa te sfatuiesc.Bafta!