| ricoset a întrebat:

am cautat pe okazii un iphone 4 de schimb am gasit un nene care era de acord cu ce aveam eu de schimb. i-am zis sami deie un nr de telefon mi-a dat dar a zis ca nare baterie ca cica are un nokia 1100 si ii pica semnalu si bateria se duce repede. in fine i-am zis sa bage cartela sim in iphoneul pe care l avea de schimb a zis ca e la incarcat. si a zis ca nu intelege chestia cu numarul de telefon ca cica el nu a cerut niciodata un numar de telefon. a zis ca nu prea sa trimita prin curier doar prin posta ca cica a mai trimis un iphone 3g si era foarte bun si cand a ajuns la persoana respectiva s-a spart vreau sa stiu daca este teapa sau nu dau funda raspunsurile sa fie cat mai explicite

4 răspunsuri:
| Tudyss a răspuns:

Teapa,ul vecin si-a comandat de pe okazii un iphone 4s si a platit 400 euro, si cand a venit prin curier a gasit inauntru un carton decupat cu un iphone si o piatralaughing

| RazvyCrazV a răspuns:

A fost teapa.Eu comandasem un iphone 5 si inautru era un iphone 2g cu ecranul spart, functiona dar...un 2g cu ecranu' spart e de vreo 10 ori mai ieftin.

| Elyzuc a răspuns:

Normal ca era teapa! Cred ca era un bosorog care nu avea ce face! Nu poti avea incredere in astfel de oamenii... faza este ca inventeaza lucruri... laughing nu trebuie sa ai incredere in oamenii fara bun simt!

| anela55 a răspuns:

Oameni buni NU mai luati nimic de pe okazii.ro.Sunt tepari iar site-ul nu garanteaza nimic desi isi fac reclama mincinoasa ca primesti banii inapoi daca nu esti multumit.Nu va incredeti in vorbe goale, eu am patit-o si m-am lecuit. Avea escroaca sute de calificative pozitive si vreo 10 negative.Cred ca si le dadea singura pe alea pozitive, multe le dadea site-ul > Asa ca daca are mai mult de 2 negative NU CUMPARATI!