| Stoleru_Andrei_1975 a întrebat:

am o intrebare am un telefon LG optimus l3 e400 si l-am..."stricat" intr-un fel asa ca sa va zic totul.Am incercat sal root-ez si nu imi aparea o chestie cum zicea pe site-ul ala
asa ca am incercat salinchid si sal repornesc dupa aia o aparut sigla aia cu LG cand il deschid.Lam lasat vreo juma de ora asa si tot nu a pornit asa ca am incercat sa-i dau si un hard reset dar tot nu merge (sau nu stiu eu cum) va rog muult ajutati-ma ca daca pierd telefonul asta altu nu mai vad.PLSSSS Funda :*

6 răspunsuri:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Foloseste un medusabox si dai un firmware!

| panther2007 a răspuns (pentru Mudokins_Abe_1978):

Doamne laughing tu ii recomanzi sa cumpere o medusabox care costa mai scump de cat telefonul? Ce afacere e asta?

| Mudokins_Abe_1978 a răspuns (pentru panther2007):

Cine a spus ca trebuie sa il cumperi?;-)

| panther2007 a răspuns (pentru Mudokins_Abe_1978):

Pai asta ai dat de inteles in cazul in care nu ti-ai dat seama happy
Insa nu are nevoie de o medusabox pentru ca nu are un hard brick, asa ca are nevoie doar de o mufa Jig in cat sa ii intre telefonul in download mod, daca gaseste respectiva mufa scapa extrem de ieftin

| Mudokins_Abe_1978 a răspuns (pentru panther2007):

Da e bine si asa., dar cred ca e putin mai mult de atat, la ce ii trebuie lui.

| Stoleru_Andrei_1975 explică (pentru Mudokins_Abe_1978):

Cum adica si ce e ala?