| AmeliaD a întrebat:

as vrea sa ma ajutati cu ceva.
Mi-am instalat "origin" si mi-am luat un joc caruia trebuia sa-i fac update, am lasat update-ul sa meargă si am plecat putin, cand m-am întors se oprise laptopul l-am pornit si am încercat sa repornesc update-ul. Atunci mi-a aratat un mesaj in care imi zicea ca trebuie sa imi dau acordul si sa apas pe "yes" (acum, propozitia suna de parca mi-a aparut pe ecran ceva in momentul ala, dar nu mi-a aparut nici atunci, nici înainte).
Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Sterge jocul si instaleaza-l din nou si stai in fata pc-ului ca in caz ca trebuie sa mai faci ceva in timp ce se face update.

| AmeliaD explică:

Mersi