| Valentin_Ivan_1975 a întrebat:

am o intrebare care placa video este mai buna dintre un ati radeon hd 5450 sapphire edition 1 gb sau ati radeon hd 3650? funda cea de a doua este de proiectare grafica este vreo problema ca este de proictare grafica si care este mai buna?

Răspuns Câştigător
| Ionel85 a răspuns:

Una e pe Agp una pe PC expres vezi ce cumperi. Mai bine cumperi ceva de doamne ajuta asta de exemplu http://bit.ly/1hhmb0q

1 răspuns:
| Cherry94 a răspuns:

A doua proiectare grafica (web design, animatii sau programe) si prima pentru gaming.